fbpx
yukarı kaydır

Genel Bakış

Yola çıkmak için tek bir hayal yeterliydi. Bugün 10 yaşındayız.

Ekibimizde ise hayal ve kurduğumuz hayalleri gerçekleştirme azmi fazlasıyla mevcuttu. Şimdi geriye dönüp baktığımızda geldiğimiz nokta bizi mutlu ediyor. Bugün 10 yaşındayız….

0
tebrübe kokan yıl

Şimdi 10 yaşındayız ve Weberans, DijiPR, Wood Agency dahil olmak üzere bir çok projede yer aldığımız için gurur duyuyoruz.

0
kişilik kadro

Ekibimizde hayal ve kurduğumuz hayalleri gerçekleştirme azmi fazlasıyla mevcut.

2010 yılından bu yana farklı kimlikler ile aynı amaçlar doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren KOALA®, markalaşma süreci, araştırma, sosyal medya, medya ve pazar planlaması alanlarında lokomotif görevi üstlenmektedir. Müşterileri tanıma, küresel rekabet ortamında yenilik ve gelişmeler ile paralel çalışma, akıcı ve güçlü iletişim, analitik düşünme, yönetim, planlama, sonuç odaklı düşünerek sorunlara çözüm getirme yetkinliklerimizin yanı sıra güçlü takım ruhumuz; başarıya giden yolda KOALA®’ya merdiven görevi üstlenmektedir.

Logo oluşumundan markalaşmaya, danışmanlıktan uygulama ve planlamaya, grafik/videografik, sosyal medya yönetimi, web sitesi ve e-ticarete kadar alanında uzman kadrosu ile hizmet veren KOALA®, üstlendiği tüm sorumlulukları; iş ahlakı ve iş-akış prosedürleri çerçevesinde yerine getirmektedir.

Geçmiş yıllardan edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler doğrultusunda markalaşma ve değer yaratma konusunda piyasa ile müşterilerimiz arasında köprü görevi üstlenmekteyiz.

Biz büyük bir
organizasyonuz.

KOALA® sıradışı insanların sanatlarını ve uzmanlıklarını hayal gücüyle harmanlıyor.

İŞBİRLİĞİ YAPALIM

Bir projeniz mi var?
Hadi Konuşalım.

Geçmiş yıllardan edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler doğrultusunda fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.