fbpx
yukarı kaydır

Google Adwords

Google reklam alanındaki üst düzey projesi olan Google Adwords ; yeni ismiyle Google Ads , arayıcının arama motorunda kullandığı kelimeleri ilişkilendirerek ortaya koyduğu reklamcılık hizmetidir.

Arayıcının arama yaptığı kelimeleri veya kelimelerle ilişkisi olan yakın kelimeleri algılayarak hedef kitleye kolayca ulaşabileceğiniz bu hizmeti KOALA MEDYA danışmanlığında alabilirsiniz. Google Adswords , reklam verme konusunda verimli bir başarıya sahiptir ve günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Müşteri potansiyelini arttırmak isteyen firmaların genel olarak tercih ettiği bu hizmet, geniş bir kitleye hitap eder. İnternet çağının teknolojileri, oldukça fazla kullanıcı tarafından kullanılmakta ve Google, internet dünyasının en etkili kuruluşudur. Dolayısıyla bu kuruluşu kullanan kitlenin yapacağı aramalar neticesinde reklam verme avantajına sahip firmalar müşteri potansiyelini arttırmış olurlar.

KOALA MEDYA olarak, Google reklam alanında uzmanlaşmış ekibe sahibiz. Reklam verme konusunda detaylı araştırmalar, hedef kitle analizleri, reklam takibi ve raporlaması gibi oldukça kapsamlı bir çalışma yürüterek müşterilerimizin reklam projelerini üstlenmekteyiz.

Reklam hizmetlerinde ne kadar bütçe o kadar kazanç sonuçlarıyla verimlilik elde etmeniz beklenemez. Doğru zaman, doğru yer, hedef kitle, reklamın içeriği, özgünlük ve daha birçok etken sayesinde doğru bir dönüş alabilirsiniz. Uzman kişilerce oluşturulması ve profesyonel bir çalışma olması gerekir. Aksi taktirde çabanızın boşa gitmesi ve ayırdığınız reklam bütçelerinin kaybının yanında müşteri kaybı, olumsuz etki gibi daha büyük zararlarla karşılaşabilirsiniz.

KOALA MEDYA tam hizmet reklam ajansı olarak; size verilecek hizmetlerde kesin verimlilik sözüyle hareket etmektedir. Profesyonelliğe uygun projelerimizi ve uzman ekibimizin çalışmalarını yakından takip ederek siz de başarılı müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

KOALA MEDYA olarak, Google Adwords alanında etkili stratejilere sahip bir danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Özgünlüğe tamamen önem göstererek yaptığımız çalışmalarda kendi ekibimiz ve kaynaklarımız ile projeler üretmekteyiz.

Sistemsel verilere sahip ve oldukça kapsamlı algoritmalara karşı geliştirilen kriterleri uygulayarak; seo uyumlu metinler, üst aramalarda çıkan reklamlar, hedef kitlenin yapacağı aramaların ön görüsüyle oluşturulan anahtar kelimeler gibi Google Ads’in belirlediği çizgide hareket ediyoruz.

KOALA MEDYA tüm reklam hizmetlerinizde tercih edebileceğiniz bir ajans olmasının yanı sıra kazandığı müşterilerinin başarılarıyla gururlanan bir çözüm ortağıdır.

Logo, logo tasarım, tasarım, sembol, simge, yeni logo oluşturma, logo yapım, kurumsal kimlik, tanınırlık, tanınır marka, kurumsal çizgi, markalaşma, kurumsal marka, kurumsal çalışma, grafik tasarım, tasarım, post tasarım, görsel, görsel tasarım, grafiker, katalog, video, video grafik, video grafik tasarım, video editleme, video birleştirme, video reklam, sosyal medya, sosyal medya yönetim, facebook, instagram, youtube, sayfa yönetimi, sosyal medya reklam, sosyal medya çalışma, web site, web yazılım, web tasarım, ucuz web site, web, Google ads, Google adsword, Google reklam, reklam vermek, web site reklam, en iyi web site, seo, özgün içerik

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.