fbpx
yukarı kaydır

Websitesi

Website, web üzerinde bilgi aktarmak veya hizmet sunmak amacıyla oluşturulan metin ve görsel içeriğin bulunduğu kapsamlı doküman bütünüdür. İnternet çağının başlamasıyla birlikte herkesin yer edindiği ve herkesin en kolay bilgi sağladığı bu platformun sayı ve kelimelerin kombinasyonuyla oluşturulan adreslerde bilgi ve hizmeti aktaran kişilerin yer edinmiş olduğu sanal dünya.

Peki, neden website kurulmalı? Kaç insan tanıyorsunuz bir bilgiyi elde etmek için internetten önce kütüphaneye koşacak? Biz tanıyoruz ama neslinin tükenmesinden korktuğumuz için yerini söyleyemeyiz. Modern Dünya’nın vazgeçilmez koşulu olan internet, erişim kolaylığı, zaman ve maddiyat tasarrufu olarak hayatımızdaki yardımcı araçlarımız halini almıştır. İnternet çağında yer almak isteyen herkesin kendine ait bir alanı vardır. Bu alanları adres haline getirerek size ulaşmak isteyenlere sunacağınız bir yer; website. ‘Dünyanın en geniş ağı’ bu tanım, bahsettiğimiz alanı açıklamaya elbette yetmez ama World Wide Web (www)  bizim anlayacağımız şekilde açıldığında bu anlama gelmektedir. Merak edilen bir şeyi aramak ve konuyla ilgili ne varsa gözden geçirmek amacıyla ilk tercih edilen yer internet arama motorudur. Günümüz teknoloji aletlerinin internet erişimine uygun olarak tasarlanması ve internetin artık her an her yerde kullanılan bir iletişim ağı olması nedeniyle, kişilerin, kurumların, markaların rekabet haline girdiği yeni bir ortamımız oldu. Ticaretin, hizmetin, tanıtımın ve daha aklınıza gelebilecek rekabet farkının her bir alanı bu ağın içerisinde gerçekleşmektedir.

Website nasıl olmalıdır? Konu ve içerik bakımından bu durum değişim göstermektedir. Genel bir ifade kullanılacak olursa eğer sizi tam anlamıyla anlatan, insanların merakını giderebilen, hedef kitleye odaklı ama genel kitlenin de ilgisini çekebilecek olması gibi özgün bir oluşum olmalıdır. Size özgün bir metin yazılmalıdır, kullanılan görsellerin içeriği tamamen sizi anlatmalıdır, videografik veya animasyon kullanılacaksa bu durumda size özel bir tasarım hazırlanmalıdır. Adresin önemi çok değerli bir konu olduğu için bu konuyu yüz yüze konuşmaya ertelemek oldukça verimli bir karar olacaktır.

Neden KOALA MEDYA? Hiçbir sanal kural süreklilik göstermez. Web ağı dediğimiz ortam, sürekli algoritmalarını yenileyen, güncelleyen bir yapıya sahiptir. Bunun takibinin yeterli yapılamaması durumunda önceki kurallar ve algoritmalara göre kararlar alınır ve yapılacak olan iş maalesef olumsuz sonuçlar ortaya koyar. Bizce bilinçli bir çalışmaya ihtiyacınız var; bizim de bilinçli çalışmalarımızı aktarabileceğimiz kararlı müşterilere.

Logo, logo tasarım, tasarım, sembol, simge, yeni logo oluşturma, logo yapım, kurumsal kimlik, tanınırlık, tanınır marka, kurumsal çizgi, markalaşma, kurumsal marka, kurumsal çalışma, grafik tasarım, tasarım, post tasarım, görsel, görsel tasarım, grafiker, katalog, video, video grafik, video grafik tasarım, video editleme, video birleştirme, video reklam, sosyal medya, sosyal medya yönetim, facebook, instagram, youtube, sayfa yönetimi, sosyal medya reklam, sosyal medya çalışma, web site, web yazılım, web tasarım, ucuz web site, web, Google ads, Google adsword, Google reklam, reklam vermek, web site reklam, en iyi web site, seo, özgün içerik

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.